Hakkımızda

Hakkımızda


25 Yıllık Köklü Bir Geçmiş

Vizyoner Bir Nesil Yetiştiriyoruz

1999 yılında Anaokulu,İlkokul,Ortaokul kademeleriyle eğitim öğretime güçlü adımlarla başlayan Bayramlar Eğitim Kurumları, 2020-2021 eğitim öğretim döneminde bünyesine Anadolu lisesini de ekleyerek yeni kampüsünde Kurtköy’de eğitim faaliyetine devem etmektedir.

Bayramlar Eğitim Kurumları, geçmişi başarılarla dolu, kendini ispat etmiş, köklü bir eğitim kurumu olarak; bu hedefe ulaşmak için yapılması gerekenlerin farkında olan, eğitimi iş olarak değil hayat tarzı olarak benimseyen kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Bayramlar Eğitim Kurumları, 1999 yılında eğitime sevdalı girişimci ve eğitimcilerin kurduğu bir okuldur. Her sene velilerinden aldığı güçle eğitim içeriklerini geliştirerek güçlü adımlarla anaokulu, ilkokul ve ortaokuldan yüzlerce öğrenciyi mezun etmiştir. Eğitimdeki gelişmeleri ve değişimleri takip eden Bayramlar Eğitim Kurumları, çeyrek asırlık eğitim tecrübesini yeni kampüsüne taşıyarak geleceğin ihtiyaç duyduğu insanları yetiştirmeye devam etme azim ve gayretindedir.

Vizyonumuz

Bireysel kimliği ile sahip olduğu kültürel mirası birleştiren,
Araştıran ve geliştiren,
Yeniliklere açık,
Ruhsal gelişimi destekleyen,
Akademik gelişime önem veren,
Mutlu, paylaşımcı, sorumluluklarını bilen,
Liderlik yapacak niteliklere sahip,
Aydın, toplumun ilerlemesinde katkıda bulunan,
Ruhen ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirmektir.

Misyonumuz

Kültürel değerlere sahip, bilime sevdalı, sevgi dolu, geleceğin becerileri ile donanmış, üretken, paylaşımcı, sorumluluk duygusu gelişmiş, teknolojik gelişmeleri takip edebilen ve üreten, ülkesine ve insanlığa hizmet aşkı ile dolu nesiller yetiştirmektir.

Değerlerimiz

Evrensel insani değerlere bağlılık
Bireysel farklılıklara saygı
Araştırmacılık
Üretkenlik
Katılımcılık