Anaokulu Yetenek Atölyeleri

Anaokulu Yetenek Atölyeleri

Yetenekleri Keşfetmek ve Geliştirmek Eğitimle Mümkündür

Bizler, her öğrencinin kendine özgü yetenekleri ve keşfedilmeye muhtaç özellikleri olduğunun farkındayız. Öğrencilerimizin bu yanlarını ön plana çıkarmak için onlara özel kulüpler ve atölyeler tasarladık. Sanatsal, el becerilerine yönelik ya da sportif tüm yeteneklerini keşfetmek için mentor öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimize özel zaman dilimi yaratıyoruz.

Her öğrenci özeldir. Kendine özgü yeteneklerle doğmuştur. Bu yetenekleri keşfetmek ve geliştirmek eğitimle mümkündür. Bugünün ve yarının dünyasında yetişmiş insandan sadece akademik başarı değil aynı zamanda, düşünen, araştıran, kendini ifade eden, problem çözebilen, iş birliği yapabilen, doğru kararlar veren, okuduğunu anlayıp yorumlayabilen, görsel yorumlama yeteneklerine sahip kişiler olması beklenmektedir. Bu yüzden öğrencilerin bu alanlardaki becerilerini geliştirecek eğitim planlarına ve ortamlarına ihtiyaç vardır. Okulumuzda öğrencilerimizin yeteneklerini keşfettiğimiz ve geliştirdiğimiz birçok atölye bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz yoğun ders temposu ile oluşan yorgunluklarını kulüp çalışmalarıyla atmaktadırlar. Kulüp çalışmaları ile öğrencilerimiz hem ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirme hem de keyifli çalışmalar yapmaktadır. Kulüp çalışmaları öğrencilerimizin kişisel ilgi alanlarını keşfetme, geliştirme, arkadaşları ile takım oluşturma ve organizasyon yapma gibi yeteneklerini geliştirmektedir.

OKUL ÖNCESİ YETENEK ATÖLYELERİ

Ahşap Atölyesi

Yazarlık Atölyesi

Drama

Akıl Oyunları

Mini Tarım

Robotik Kodlama Kulübü

Spor Kulübü

Müzik Kulübü

Görsel Sanatlar Kulübü